MENU:

 

 

 

Kontakt : 

TEL : 603 945 110

          503 555 025

        (74) 855 84 13 

E-mail : ewagrzegrzolka@wp.pl

 

Pola oznaczone * są wymagane.

Tworzymy piękno z naturalnego granitu !! 

Indywidualnie dobrane tablice!!

Pomniki okolicznościowe

Elementy sakralne

 
               ROK ZAŁOŻENIA 1995

 Firma BRYŁA zajmuje się obróbką kamienia.  Wydobywamy wysublimowane piękno z bogactw naturalnych jakimi są granity, marmury. Eksponujemy to co w kamieniu najbardziej cenne –niepowtarzalność jego struktury, przepych barw i nieograniczone możliwości wykorzystania zarówno w aranżacji wnętrz, jak również w rzeźbie czy konstrukcjach nagrobnych.


Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu nietuzinkowych nagrobków, które upamiętniają miejsce spoczynku Państwa najbliższych. Przy ich tworzeniu zawsze mamy na uwadze indywidualizm formy i najwyższą jakość wykonania.

Jesteśmy również producentem wielu elementów budowlanych takich jak: parapety, blaty kuchenne, blaty łazienkowe, schody, balustrady granitowe, poręcze granitowe, kominki, kostka granitowa, opornik. Zastosowanie wysokiej jakości kamienia, o odpowiednio dobranej kolorystyce i trwałości, gwarantuje naszym Klientom wieloletnie zadowolenie i radość codziennego obcowania z naturalnym pięknem skały wydobytej z wnętrza ziemi i adaptowanej do ich indywidualnych potrzeb. Wykonujemy również na potrzeby Kościołów ołtarze (z granitu lub marmuru), chrzcielnice, schody (wewnętrzene i zewnętrzne), postumenty pod pomniki, krzyże, posadzki.

Budowa nagrobka

Nie zważając na różnorodność kształtów nagrobków, większość z nich składa się z takich samych podstawowych elementów konstrukcyjnych i każdy z kolei pełni odpowiednią funkcję. Elementy budowy typowego nagrobka można podzielić na: tablicę, cokolik, płyta wierzchnią, krawężniki oraz podstawę. Dodatkowo wszystkie elementy oprócz tablicy tworzą tzw. bazę nagrobka. Umiejscowienie poszczególnych elementów konstrukcyjnych można zobaczyć na poniższym obrazku.

W celu ułatwienia kontaktu z naszą firmą, na powyższym obrazku został zaznaczony sposób wymiarowania nagrobka. W szczególności bardzo prosimy zwrócić uwagę na jego wysokość. Jest ona sumą grubości płyty wierzchniej, podstawy oraz wysokości krawężnika. Do wysykości nie jest wliczana tablica, która na obrazku została zamieszczona poglądowo.

Należy jednak pamiętać, że to jest tylko standardowa budowa nagrobku. Zwykle klientów nagrobki o standardowej budowie nie satysfakcjonują - z tego też powodu, nasza firma przede wszystkim realizuje projekty swoich klientów.

Jak złożyć zamówienie?

Prośba wyceny oraz zamówienie, pomimo że nie są skomplikowane, mogą wprawić w zakłopotanie nie jedną osobę. Z tego też powodu nasza firma prezentuje powyższe w dziale proces zamówienia. W przypadku jakichkolwiek pytań bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.


Jako firma z wieloletnimi tradycjami na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie naszych Klientów. Gwarantujemy najwyższy poziom usługi i jej kompleksowość. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc radą i pomocą na każdym etapie. To, co tworzy dobre imię firmy to produkt najwyższej jakości i zadowolony klient.

Tworzymy z pasją, dbałością o szczegóły oraz przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i wsparciu doświadczonych fachowców. Tworzymy dla Państwa...