Firma kamieniarska BRYŁA powstała w 1995 roku w Konarach k/ Strzegomia, w województwie dolnośląskim  i specjalizuje się w kamieniarstwie nagrobkowym i budowlanym. 

Ponad 20 letnia tradycja zobowiązuje, dlatego też swoją wysoką pozycję na rynku utrzymujemy niezmiennie dzięki wysokiej jakości świadczonych usług, terminowości, różnorodności wykorzystywanych materiałów oraz przystępnej cenie.

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę wyrobów z kamienia używanych w architekturze wewnętrznej. Są to parapety, schody, blaty kuchenne i łazienkowe, posadzki i elementy na kominki. Funkcjonalność oraz niepowtarzalne piękno kamienia naturalnego sprawia, że coraz częściej używany jest on właśnie do wystroju wnętrz domów, sklepów, firm, ogrodów.

Oprócz budownictwa specjalizujemy się również w produkcji i montażu nagrobków granitowych. W siedzibie firmy mogą Państwo wybrać nagrobek z  wystawy  nagrobków. Istnieje również możliwość wyboru nagrobka lub grobowca z katalogów ze zdjęciami dotychczasowych realizacji. Jesteśmy również otwarci na wykonanie wszelkich indywidualnych projektów zaproponowanych przez klienta.